gefestas_logo
Skambinkite!
Pateikti užklausą
 • Grindų betonavimas
  Darbų vadovas Liudas
  +370 669 99099

 • Tinkavimo darbai
  Darbų vadovė Tatjana
  +370 620 93333

 • Vidaus durys
  Darbų vadovas Andrejus
  +370 659 08155

Grindų betonavimas

Darbo procesas

Kaip vyksta grindų betonavimo procesas?

Grunto paruošimas
Niveliavimas
Grunto nukasimas
Smėlio užpylimas
Grunto tankinimas
Grunto lyginimas

Grindų pagrindo paruošimas
Poliesterio plokščių sudėjimas
Garo izoliacinės plėvelės klojimas
Armavimo tinklo sudėjimas

Betonavimas
Smėlbetonio mišinio padavimas
Lyginimas

Galutinis šlifavimas
Mechanizuotas šlifavimas
Deformacinių siūlių pjovimas

Privalumai

Medžiagos

Plautas smėlis (0/4 frakcija)
Dėka specialaus smėlio plovimo technologijos iš jo pašalinamos molio priemaišos, šlakai, teršalai, dulkės. Viskas tai pagerina svarbias grindų savybes.

Putų polistirolas EPS 80
Šiloporas EPS 80 – efektyvi, tvirta, ilgaamžė, atlaikanti apkrovas, neįgerianti drėgmės, nekeičianti savo izoliacinių ir fizikinių savybių per visą tarnavimo konstrukcijoje laikotarpį, termoizoliacija.
Paskirtis: šildomoms grindims gyvenamuosiuose ir viešosios paskirties pastatuose.

ISOVER FLO mineralinės vatos plokštė
Kieta, mineralinės vatos plokštė specialiai pritaikyta smūgio garso slopinimui judriųjų grindų konstrukcijoje. Taip pat slopina oru sklindantį garsą bei gerai izoliuoja šilumą. Dengta stiklo audiniu. Nedegi. Skirta naudoti gyvenamosios, visuomeninės ir pramoninės paskirties pastatuose. Gaminama pagal standartą EN 13162, ženklinama CE ženklu. Saugos ir sveikatos reikalavimų atitiktį patvirtinantys dokumentai: M1 klasifikacija, EUCEB sertifikatas ir ženklinimas.

Plėvelė
Paruošimui naudojama juoda polietileno plėvelė 200 mikronų. Paskirtys garo izoliacija.
Plėvelė sunaudojamą 10 % daugiau nei grindų ploto.

Armavimo tinklas
Tinklas – gaminamas iš kelių rūšių vielos. VR-1 armatūrinė viela nuo 4 iki 5mm, armatūros 6-12mm.
Betonuojant, armavimui pats populiariausias yra 4x150x150 arba 4x200x 200 lakšto išmatavimai. Gaminamas kontaktinio suvirinimo būdu, karpomas ir patiekiamas lakštais.

Kompensacinė juosta
Kad grindys nebūtų įspaustos tarp sienų, jos turi turėti laisvumą. Todėl nuo visų vertikalių pastato dalių grindys turi būti atskirtos specialia perimetrine kompensacine juosta.

Cementas M-500
Šis CEM II/ A-LL 42.5R klasės cementas pasižymi išskirtiniu tvirtumu ir kokybe, patogesnis maišant, mažiau kenkia aplinkai ir sveikatai.
42,5N klasės cemento stiprumas nurodytas pagal LST EN 197-1/P standartą. Rišimosi pradžia – 160 min.
Cementas yra smulki miltelių pavidalo neorganinė rišamoji medžiaga, kuri sumaišyta su vandeniu, rišasi ir kietėja, vykstant hidratacijos reakcijoms ir procesams. Sukietėjusi medžiaga nepraranda stiprumo bei pastovumo ir vandenyje.
Aukštas pradinis ir galutinis stiprumas. Universalios paskirties cementas.

Polipropileninis pluoštas (Fibra) betono armavimui
Didelio efektyvumo multifilamentinis polipropileninis pluoštas – alternatyva armuojančių tinklelių, naudojamų betono mišiniuose (statybos proceso metu). Pluoštas, užtikrina mišinio homogeniškumą, betono rišimosi metu sumažina mikro-plyšių susidarymą, didina betono atsparumą trinčiai, ugnies poveikiui ir kt.
Pluoštą galima naudoti su visų rūšių cementu ir kitais priedais.

Plastifikatoriai šildomoms grindims
FLOORMIX yra superplastifikuojantis cheminis priedas betonui, klojamam virš grindų šildymo sistemos. Priedas pagerina betono gebėjimą atiduoti šilumą ir padidina betono tvirtumą. FLOORMIX dėka paruošiami plastiški, slankūs, lengvai išlyginami skiediniai, labai sumažėja skiedinio susisluoksniavimas, apie 20 % sumažėja reikalingo vandens kiekis. Gaunama tanki, vienalytė betono struktūra. Grindys lengvai išlyginamos ir gaunamas lygesnis betono paviršius. Sumažinus vandens kiekį, sumažėja galimybė kietėjančiam betonui įtrūkti.

Kainos pasiūlymas Jūsų objektui